logo_DPS

Dom Pomocy Społecznej w Rudzie Pilczyckiej

"(...) Miło nam poinformować, że firma Taurus przy realizacji naszego zamówienia wykazała się dużym profesjonalizmem. Dostarczone meble i sprzęt spełniają nasze oczekiwania, a ich jakość gwarantuje długoterminowe użytkowanie.(...)"

logo_GORKA

Górka Cement Sp. z o.o.

"(...) Przedstawiciele firmy Taurus w sposób profesjonalny przygotowali oferty handlową i aranżacyjną, wykazując przy tym otwartość na potrzeby naszej firmy jako klienta. (…) Przedstawiciele firmy Taurus stale utrzymują kontakty, dbając o obsługę posprzedażną. (...)"

logo_GRUDNIK

Grudnik Centrum Instalacji Sanitarnych

"(...) Zamówienie zostało zrealizowane terminowo i rzetelnie. Polecamy produkty i usługi firmy Taurus innym klientom. (...)"

logo_OPERA

Opera Krakowska

"(...) „Opera Krakowska” w Krakowie informuje, że Firma Taurus Meble Biurowe i Hotelowe wykazała się dużym profesjonalizmem w czasie realizacji projektu dostawy mebli dla obiektów Opery Krakowskiej. Meble zostały dostarczone zgodnie z warunkami umowy, w terminie uzgodnionym oraz wymaganym asortymencie. (...)"

logo_POCZTA

Poczta Polska Centrum Infrastruktury - Łódź

"(...) Realizacja zamówienia przebiegła terminowo i bez zastrzeżeń co do jakości. Kontrahent wykonał zamówienie z należytą starannością według postanowień zawartej umowy.(...)"

logo_UNIPAPIESKI

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie

"(...) Pracownicy firmy Taurus w sposób profesjonalny przeprowadzili dostawę oraz montaż zamówionego wyposażenia. Dostawa mebli została zrealizowana terminowo oraz zgodnie z harmonogramem przyjętych prac. (...)"

logo_GTC

GTC Galeria Kazimierz

"(...) Firma Taurus wykazała się dużym profesjonalizmem w czasie realizacji zlecenia. Zarówno dostawa mebli, jak również cały zakres pozostałych prac został wykonany zgodnie z zawartymi warunkami umowy w uzgodnionym terminie oraz wymaganym asortymencie. (...)"

logo_PUKID

PUKID Kraków

"(...) Oferta została przygotowana w sposób profesjonalny z uwzględnieniem wszystkich naszych sugestii. Realizacja zamówienia miała miejsce w krótkim terminie. Montaż odbył się sprawnie i solidnie. (...)"

logo_QUMAK

Qumak Sekom

"(...) Warty podkreślenia jest fakt sprawnej realizacji zamówienia przez firmę Taurus w bardzo krótkim czasie trzech tygodni od daty złożenia zamówienia. Ekipy instalacyjne dokonały w siedzibie naszej firmy montażu mebli szybko i solidnie pozostawiając lokale wysprzątane i gotowe do przyjęcia pracowników. (...)"

logo_QUMAK

Qumak Sekom

"(...) Dostarczone meble cechowała wysoka jakość. Montaż przeprowadzony został sprawnie i bez zastrzeżeń. (...)"

logo_RENAULT

Renault Antoni Łyko Sp. z o.o. Kraków

"(...) Z przyjemnością stwierdzam, że firma Taurus wyjątkowo solidnie i rzetelnie wywiązała się z podjętych zobowiązań. Prace wykonała terminowo i wykazała się dużą elastycznością podczas aranżacji wnętrz. (...)"

logo_UM_KRAKOW

Urząd Miasta Krakowa - Tor Kajakarstwa Górskiego

"(...) Usługa została wykonana zgodnie z warunkami obowiązującej umowy, a firma Taurus Meble Biurowe i Hotelowe wykazała się należytym przygotowaniem do robót wyposażeniowych. (...)"

logo_MARAS

Maraś s.c.

"(...) Z przyjemnością stwierdzam, że firma Taurus solidnie wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Prace zostały wykonane terminowo i solidnie. (...)"

logo_FORNIT

Fornit - Fabryka Mebli Biurowych

"(...) Miło nam poinformować, że firma Taurus wykazała się dużym profesjonalizmem w czasie realizowania projektu i dostawy siedzisk dla Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Krakowie przy ul. Topolowej 5. (...)"